W dniach  od  06-08.05.2011 r. na terenach Centrum Targowego Chemobudowa – Kraków S.A. przy ul. Klimeckiego 14 odbędzie  się  XXXIII  WIOSENNA WYSTAWA  OGRODNICTWA i XIV Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody.

Honorowy patronat nad Wystawą  przyjęli: Dziekan Wydziału Ogrodniczego Uniwersytetu  Rolniczego w Krakowie i Prezes Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie .

Patronat medialny sprawuje TVP 3 , Dziennik Polski i Biznes Ogrodniczy. 

Wiosenna Wystawa Ogrodnictwa jest to największa impreza tej branży organizowana w Małopolsce. Udział w niej zapowiedziało kilkudziesięciu wystawców z terenu całej Polski.

Firmy biorące udział w wystawach będą prezentowały: rośliny balkonowe i rabatowe, elementy wyposażenia ogrodów, nasiona, materiał sadowniczy,  materiał szkółkarski, sprzęt ogrodniczy, nawozy, środki ochrony roślin.

Tradycyjnie Wystawie będzie towarzyszyć XVII Wystawa Storczyków zorganizowana przez Klub Orchidea Towarzystwa Ogrodniczego. Ponadto w programie jest kiermasz storczyków, porady dla początkujących dotyczące uprawy tych roślin.

Klub Florystyczny  Towarzystwa Ogrodniczego zaprezentuje wystawę florystyczną „ KRYZYsOWA florystyka”

Przez cały czas na kiermaszu towarzyszącym wystawie można będzie zakupić rośliny do domu ,do ogródka i na balkon oraz zasięgnąć porad  dotyczących hodowli roślin na stoisku Towarzystwa Ogrodniczego.

 

 

Wystawa będzie czynna godz.: Piątek                  10-18

                                                  Sobota, niedziela  9-18      

Wstęp :3 zł

Patroni Medialni


WspółpracaZobacz szczegółowy plan
CENTRUM TARGOWEGO
-->